vf_rozenek

Jacek Rozenek

Trener VFCreative

Ekspert  z dziedziny Wystąpień publicznych Wystąpień Medialnych i Prezentacji Biznesowych a także zarządzania wrażeniem w biznesie,  zarządzania wizerunkiem. Od kilkunastu lat prowadzi i rozwija swoją autorską „Akademię Wystąpień Publicznych” wyróżniającą się wysokim poziomem narzędziowości i praktycznymi rozwiązaniami wypracowanymi i sprawdzonymi na polskim rynku. Wieloletnie doświadczenia w tym obszarze zaowocowały autorskim narzędziem „Sesje eksperckie”, które są połączeniem sesji treningu indywidualnego i consultingu. Od kilku lat implementuje techniki „aktorskie” do instrumentarium wystąpień publicznych wprowadzając do swoich warsztatów gry i symulacje prezentacyjne. Od wielu lat doradca i coach w obszarze wizerunku i wystąpień publicznych kluczowych menedżerów na rynku polskim i wielu polityków.

Ma dziesięcioletnie doświadczenie w pracy na scenie teatralnej (Teatr Współczesny, Teatr Powszechny i Teatr Prezentacje w Warszawie) zagrał w kilkunastu polskich filmach fabularnych, kilkudziesięciu Teatrach Telewizji i kilkunastu serialach, reżyser radiowy i dubbingowy, czyta powieści audio i pracował jako redaktor radiowy PR2 i telewizyjny (Pytanie na Śniadanie)

Mówca Motywacyjny i Public Speaker specjalizuje się w prowadzeniu prestiżowych konferencji biznesowych, gal, rozdań nagród ... jak również w mowach motywacyjnych dla menedżerów, sił sprzedaży i back office („Wataha”, „Pochodnia”, „Talent”. „Dobre Życie”. Autor wielu publikacji i autorskiego CD Coaching’u z obszaru Rozwoju Osobistego i Sztuki Prezentacji. Członek Rady Programowej ThinkThank, wykładowca kilku biznesowych uczelni (w WSPiZ im.    Leona     Koźmińskiego, SGH w Warszawie, Politechniki Warszawskiej Wydział Zarządzania ...).  Osobisty coach i doradca wizerunkowy wielu menagerów najwyższego szczebla. W swojej karierze przeszedł wszystkie szczeble zarządzania – od specjalisty do dyrektora generalnego.

Szkolił dla takich firm jak: , Pekao S.A. Pfizer, IFS Poland, Organon Poland,  BP, Dr. Irena Eris, Nepentes, Rowitex Sp. z o.o., Sano Sp. z o.o., BRE Bank S.A., EKO-PARK S.A. Deutsche Bank PBC, NBP, ING Bank Śląski, Millenium, Johnson&Johnson, AxA, PZU Życie, BPH TFI, PKO TFI, , Hertz System Ltd. Sp. z o.o., METLIFE Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A., Assesco Poland S.A., Sodexho, Nordea Bank, Dresdner Bank, Golden Egg, MON, MSZ,  Teva, PKO BP, Saatchi&Saatchi...Keller,  Scandic, Warta, Orlen S.A. TVP BR, IGI Food, Hoval,

Facebook

Instagram

Follow Me on Instagram